Mapa serwisu 
 
 
 
Miejska Sztuka Ogrodowa
 

seminarium Miejska Sztuka Ogrodowa, 2 marca, Poznań

„Przestrzeń dla zieleni", czyli XI edycja Miejskiej Sztuki Ogrodowej

Nowelizacja ustawy o ochronie przyrody, rewitalizacja Łodzi, zieleń miejska w mikroskali, idea slow city, bezpieczny i niedrogi plac zabaw, inwestycje w dog parki, marketing ośrodków miejskich i oprogramowanie dla branży - to tylko kilka z tematów, które pojawią się podczas XI edycji seminarium Miejska Sztuka Ogrodowa, współorganizowanego przez miesięcznik „Zieleń Miejska" pierwszego dnia Targów Gardenia w Poznaniu.


To branżowe spotkanie, które rokrocznie skupia coraz większe audytorium. Konferencja jest kierowana przede wszystkim do zarządców terenów zieleni, wykonawców, producentów, ogrodników, jak również do architektów i architektów krajobrazu. Całodniowe seminarium odbędzie się pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w pawilonie nr 15 (2 marca 2017, godz. 10.30). 


Udział w seminarium jest bezpłatny, po uprzednim zgłoszeniu. Te z kolei - drogą elektroniczną - będą przyjmowane przez cały luty. Zgłoszenie upoważnia do jednorazowego bezpłatnego wstępu na Targi Gardenia. Informacje na temat seminarium zamieszczane są na bieżąco na stronie wydarzenia: www.facebook.com/miesiecznikZM. Tam również pojawi się link do zgłoszeń na seminarium.


Wydarzenie pod patronatem SAK.

 
 
 Członkowie Wspierający SAK:

Członkowie Wspierający SAK, Hortnas, Libet, Lorberg, Politechnika Krakowska, quick-mix, Schreder, SIK polski, Rain Bird, Vectorworks, Zdrojownia

Projekt SAK:
Parki Lublina - Projekt Rusałka

Profil SAK na Facebooku
SAK na Facebook
Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu (SAK)
tel. +48 696 157 000 | biuro (at) sak.org.pl | www.sak.org.pl | adres korespondencyjny: Kowieńska 19, 51-351 Wrocław
nr rachunku: 95 1750 0012 0000 0000 2648 7056, Raiffeisen POLBANK

Projekt i wykonanie: inti.pl